Neděle 7.4.2014

TJ Sokol Starý Jičín - Tichá   3:0 (2:0)

Branky SJ : 3´Roman Škrla,22´Roman Škrla,85´Petr Vahalík

Karty :

Sestava :

Janyška-Kreml R.(88´Vahalík M.),Šrom, Vahalík P., Barvenčík(85´Janovský), Jurajda(77´Bartoň), Kelnar(69´žk), Kotešovec, Škrla(88´Glogar), Hanzelka, Podešva

trenér: Tomáš Vyhlídal

Na velice dobře připravené hrací ploše jsme hned od začátku utkání ukázali kdo je doma pánem a už ve 3´ jsme se dočkali branky kterou vstřelil RomanŠkrla. Druhou branku jsme přidali po nádherné akci na jejímž konci byl ve 22´opět Roman Škrla. Myslím že jsme byli po celé utkání lepším týmem a hosty jsme do vážnějších akcí moc nepouštěli. Měli tam sice nějaké šance,ale zůstaly nevyužity. Hosté sice vstřelili v prvním poločase branku, ale ta jim nebyla uznána pro ofside. Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali měli jsme i šance,ale zůstaly nevyužity.Třetí naší branku přidal v 85´kapitán Petr Vahalík. Utkání se hrálo před 250 diváky, kteří byli určitě s výkonem domácích hráčů spokojeni.