Neděle 20.4.2014

TJ Sokol Starý Jičín - Suchdol   4:0 (2:0)

Branky SJ : 20´Jan Kelnar,26´Milan Šrom,54´Jan Kelnar,83´Zdeněk Barvenčík

Karty : Kotešovec ,Škrla

Sestava :

Strnadel-Kreml R.,Šrom,Vahalík P.(63´Bartoň),Barvenčík,Jurajda, (68´Folberger),Kelnar(83´Janovský),Kotešovec(65´žk),Škrla (72´žk),Hanzelka,Podešva(83´Vahalík M.)

trenér: Tomáš Vyhlídal

diváků:250

Dle postavení v tabulce jsme byli jasnými favority a šli do zápasu jednoznačně s tím, že chceme zvítězit. Od začátku utkání jsme udávali tempo hry a měli jsme i šance, ale ty nebyly využity. I fotbalisté Suchdolu měli na začátku utkání dvě šance, ale také selhali v koncovce. Ve 20´přišel náš rohový kop na jejímž konci Jan Kelnar a hlavička znamenala vedení 1:0. Ve 26´krásná střela Milana Šroma a 2:0 pro domácí a také poločasový výsledek. Ve druhém poločase vstřelil svou druhou branku v utkání v 54´z přímého kopu Jan Kelnar a konečnou podobu výsledku udělal v 84´Zdeněk Barvenčík 4:0. Je třeba podotknout, že utkání jsme vyhráli zcela zaslouženě a našim fanouškům jsme připravili krásné velikonoční svátky a můžeme se tak společně těšit na další utkání ve kterém v neděli 27.4 přivítáme od 16:00 celek Kozlovic.