22.9.2012  sobota

TJ Sokol Starý Jičín - Nový Jičín B

3    -    2    (2 : 0)

góly: Hubeňák, Barvenčík, Folberger

sestava :Šrom ,Hubeňák M.,Vahalík M.,Kreml R. ,Glogar R., Pořícký (60 Folberger)

,Škrla R. ,Bezděk (80 Dulák),Barvenčík Z.,Kotešovec M.,Vahalík P.

rozhodčí: Broskevič Milan          Diváci: 250

Foto z utkání a oslav ....................zde

Hodnocení utkání trenérem SJ Markem Kremlem:

"Jsem moc rád, že jsme tento zápas zvládli a získali potřebné 3 body. Určitě nám to pomůže do příštích zápasů a to hlavně po psychické stránce. Jediné co mě mrzí jsou naše individuální chyby a spousta neproměněných šancí. Jsem ale přesvědčený, že tyto věci se nám podaří zlepšit v příštích zápasech."

Hodnocení utkání trenérem NJ B Janisem Papadopulosem :

"Celkově lze tento duel považovat za velmi dramatické utkání, ve kterém bylo mnoho šancí, z nichž bylo celkově vstřeleno 5 pěkných branek. Nelze skrývat zklamání, že jsme obdrželi rozhodující branku v 91.minutě utkání a tím jsme odjížděli bez bodového zisku. Přesto lze náš tým pochválit za předvedenou hru a nasazení."