Neděle 12.10.2014

TJ Sokol Starý Jičín - Jeseník   3:1 (1:1)

Branky SJ : 4´Jakub Hanzelka,62´vlastní,73´Kotěšovec Michael

Karty : Kotešovec ,Škrla

Sestava :

Strnadel-Petřek(89 Vahalík M.),Šrom,Vahalík P.,Bartoň(82´Pořický V.),Barvenčík,Jurajda,Herman ,Kotešovec,Hanzelka,Podešva(84´Kreml R.)

trenér: Tomáš Vyhlídal

diváků:250

Již ve 4´ bylo rozhodnuto o výsledku prvního poločasu a to když ve 3´po chybě domácího záložníka se ke střele dostali hosté, kterou ještě dokázali před našim brankářem tečovat 0:1. 4´ rychlá naše akce na jejímž konci chladnokrevně zakončuje Jakub Hanzelka 1:1. Hra byla celé utkání vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase v 62´jsme se dostali ke střele kterou si hostující hráč nešťastně srazil za vlastního brankáře 2:1. V 73´nejkrásnější akce utkání kdy se z přímého kopu ze 30 m trefil Michael Kotešovec, který vymetl šibenici hostující branky a pečetil tak skóre utkání na konečných 3:1. Hráči opět podali dobrý kolektivní výkon podpořen výkonem brankáře a obranné řady ve které hrál prim Pavel Petřek. Pochvalu, ale zaslouží samozřejmě všichni hráči. Hráno za nádherného počasí a vynikající divácké kulise.