1.9.2012  neděle

TJ Sokol Starý Jičín  -   Hukvaldy

4    -    1    (1 : 1)

góly: 36´Škrla ,52´Bartoň, 70´Barvenčík, 87´Podešva,

sestava :Strnadel ,Vahalík M.,Hubeňák M.,Šrom ,Vahalík P.,Jurajda(68´Folberger),

,Škrla R.(81´Janovský D.),Barvenčík Z.(86´Krchník.), Glogar R.

Kotešovec (84´Podešva)

rozhodčí: Slaný-Křenek, Tomšík       Diváci: 180

Věděli jsme že nás čeká velice těžké utkání proti nováčkovi I.B tř., který disponuje velice kvalitním kádrem. Bohužel úvod utkání jsme nezačali podle našich představ. špatně jsme pokrývali útočící hráče soupeře což se nám v 15´vymstilo,když úplně volný útočník neměl problém vsítit úvodní branku utkání bohužel do naší sítě. Po úvodní brance jsme zlepšili hru, začali jsme více napadat a lépe jsme kombinovali a vytvořili jsme si i šance. Bohužel jsme ani vyložené šance nedokázali proměnit. Ujala se až šance ze 36´kdy se trefil po krásné akci Roman Škrla. V poločasové přestávce bylo asi v kabině hodně dusno, protože do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně. Viděli jsme obou straně útočný rychlý fotbal, který jsme korunovali druhou brankou když se trefil Filip Bartoň. po té jsme opět zúročili naši převahu a to když se trefil v 70´dobře hrající Zdeněk Barvenčík. Hosté se poté zaměřili na útočení a chtěli snížit nepříznivý vývoj utkání. V tu chvíli nás ale podržel brankář Milan Strnadel, který bravurně zlikvidoval samostatný únik hostujícího hráče. také se trenérům povedlo třetí střídání kdy se po třech minutách na hrací ploše trefil Michal Podešva a stanovil tak  konečný výsledek na 4:1.

Poděkování všem aktérům utkání za předvedený výkon a divákům za podporu.