Zpět na titulní stranu

Foto veteránů proti Hustopečím

22.5.12 ...foto z utkání

Výsledky našich mužstev
Víkendové výsledky našich mužstev: muži:Vlčovice - Starý Jičín 0:3 (0:2) branky SJ:Barvenčík,Šrom p.,Glogar,Dorost:Starý Jičín - Tichá 2:0 (1:0) branky:Bajer p.,Dohnal.Žáci: Kateřinice - Starý Jičín 4:4 (1:1) branky SJ:Kremek 2x,Glofak,Caban Jar.Mladší žáci: Starý Jičín - Kunín 1:6 (1:2) branka SJ: Zábranský.
 14.5.12

Víkendová úspěšnost našich mužstev.
Muži ve svém domácím zápase překvapení nedopustili a nakonec Suchdol porazili 4:2 (1:0).Branky SJ:Barvenčík,Dulák,Pořický,Kotěšovec.Hosté za stavu 1:0 neproměnili penaltu.Dorost deklasoval Pustějov 7:1.Branky SJ:Dedek 2,Krchník 2,Škoda,Janyška,Kotěšovec M.Žáci táké nadělovali a odnesl to Štramberk 9:2 (5:0).Branky SJ:Holeňa 3,Caban Jar.3,Kremel 3.
 7.5.12 ...foto z utkání

Muži vezou 3 body z Libhošťě za vítězství 0:1
V prvním jarním zápase na půdě soupeře rozhodla v náš prospěch vlastní branka domácích,které předcházela veliká šance,při které výborně zasáhl Vlasťa Janyška a po následné dorážce nastřelili domácí tyč. Utkání provázelo spoustu nepřesností na obou stranách a nepřesnost v zakončení.
 25.3.12 ...foto z utkání

Jarní část sezóny začíná v neděli
Muži vstupují do jarní části soutěže jako lídr tabulky a ve šlágru kola zajíždějí na horkou půdu do Libhoště.Veřme tedy,že potvrdí formu z podzimní části a budou na hřišti soupeře bodovat.Kompletní rozlosování všech kategorií naleznete v příloze.
 20.3.12 ...rozpis utkání

Muži porazili Jeseník 4:1
Muži porazili Jeseník n.O. 4:1 po poločase 2:0.Branky SJ:Folberger V.,Škrla R.,Dulák P.,Podešva.Žáci podlehli Kunínu 2:1,jedinou branku SJ vstřelil Kreml.Mladší žáci dnes podlehli Skotnici 0:1
 16.10.11 ...foto z utkání

Odry dokonale otočily zápas a odvaží si 3 body
Muži nedokázali udržet dvoubrankové vedení a podlehli Odrám 2:3.Branky SJ:Folberger,.Dorostenci porazili Rybí vysoko 6:1.Branky SJ:Janyška,Krchník,Kotěšovec,Podešva,Herman.
 21.9.11 ...foto z utkání

Staříč odjel ze Starého Jičína s debaklem ostatní mužstva také vítězně
Muži přehráli jednoznačně Staříč 9:3 po poločase 4:1.Hatrickem se opět blýskl Petr Vahalík,další branky přidali Barvenčík,Podešva,Glogar,Bezděk,Škoda a Škrla.Dorost porazil Štramberk 3:0 (1:0)branky SJ:Minarčík,Krchník,Bajer z pk.Mladší žáci porazili V.Albrechtice 2:1 (1:0).Branky SJ:Zábranský M.,Novák F.Žáci porazili Fulnek 2:1 (2:1).Branky SJ:Caban J.,Kreml.
 5.9.11 ...foto z utkání

V poslední zápase sezóny remíza s Odrama 1:1
V posledním zápase sezóny jsme na domácím hřišti přivítali Odry.Utkání poznamenala absence zraněných hráčů (Pospěch,Hubeňák,Škrla,Dulák) a potrestaného Miloše Vahalíka a to bylo určitě na kvalitě utkání znát.Nedokázali jsme soupeře dostat pod stálejší tlak a tak utkání skončilo nakonec nerozhodně 1:1.
 19.6.11 ...foto z utkání

Muži porazili Libhošť 3:1 ,žáci se stejným soupeřem prohráli 1:5
Muži dnes po výborném výkonu porazili Libhošť 3:1 po poločase 2:1..Branky SJ:M.Vahalík,R.Škrla,Z.Barvenčík.Žáci prohráli s Libhoštěm 1:5 po poločace 1:4.Branka SJ:Pospěch.Dorost veze 3 body z Tísku za výhru 1:2 (1:2).Branky SJ:Podešva,Krchník.Mladší žáci prohráli v Tiché 8:1 (4:1).Branka SJ:Suchopa
 22.5.11

...foto z utkání žáků            ...foto z utkání

Muži porazili lídra tabulky Petřvald 4:1
V dnešním výborném utkání porazili muži Petřvald 4:1 po poločase 2:0.V utkání byl v první půli vyloučen hostující hráč za nesportovní chování a tak hosté dohrávali v deseti.Domácí předvedli výborný výkon a zaslouženě tak vyhráli.V brance dnes nastoupil při zranění V.Janyšky a P.Michela (zlomená ruka) M.Šrom  a předvedl výborný výkon a to, že je univerzál jak se patří.Branky SJ:R.Pospěch 2x,V.Folberger,P.Vahalík.
 1.5.11 ...foto z utkání

Žáci vezou body z Tísku,mladší doma prohráli s Tichou
Žáci dokázali zvítězit v Tísku 4:1 po poločase 2:1.Branky SJ:Kremel Tomáš,Král Tomáš,Rýpar Tomáš,Pospěch Jakub.Mladší žáci na domácí půdě podlehli Tiché vysoko 0:14.Z tohoto utkání přiloženo pár fotek.
 19.4.11 ...foto z utkání

Muži doma nestačili na Jakubčovice a prohráli 0:2
V dnešním utkání nedokázali domácí navázat na dobrý výkon z první půle,kdy jsme si vytvořili několik gólových příležitostí a podlehli soupeři z Jakubčovic 0:2 po poločase 0:1.
 17.4.11 ...foto z utkání

Muži deklasovali Tichou 6:0 ,žáci remizovali v Mořkově
Muži nedali Tiché šanci a odváží si zaslouženě 3 body.Branky SJ:Barvenčík 2x,Škrla 2x,Dulák,Šrom z pen.

Žáci ve svém první utkání remizovali na půdě Mořkova 1:1,když vedoucí branku vstřelil Tomáš Kremel , domácí ještě do poločasu vyrovnali. Po přestávce byly šance na obou stranách bez využití a tak konečná remíza je spravedlivá a pro nás plus bod z venkovního zápasu.

Sestava : Krejčí V. ( naše 1 v brance po odchodu M. Stoklasy na hostování do NJ ) , Pospěch Jakub , Klotzmann M. ,Janyška P.,Caban Martin ( včera náš nejlepší hráč ) ,Rýpar T.,Kremel T.,Kostura R. ,Král T., Holeňa R.,Novák F.,Orlita J.,Caban Jarek , Vahala L.

11.4.11

Veteráni na turnaji v Zašové vítězní
Veteráni vyhráli halový turnaj v Žašové za účasti týmů Troj.-Bystré,Horní Bečvy,Dolní Bečvy,Valašského Meziříčí a slovenské Korni.Prohráli pouze jeden zápas s týmem Valašškého Meziříčí.Vyhráli tak již druhý turnaj v sezóně.
 23.3.11 ...podrobnosti ze sezóny

Žáci v přípravě porazili Nový Jičín 5:0
V dnešním přípravném utkání na umělé trávě v NJ porazili naši žáci Nový Jičín 5:0.Utkání se po domluvě obou mužstev hrálo na polovinu hřiště.
 20.3.11 ...foto z utkání

Muži porazili v přípravě Kunín 6:1
V dnešním přípravném utkání na umělé trávě v NJ porazili muži Kunín Vysoko 6:1 po poločase 4:1.
 19.3.11 ...foto z utkání

Muži dnes remizovali s Hladkými Životicemi 1:1
V dnešním přípravném utkání na umělé trávě v NJ remizovali muži s Hladkými Životicemi 1:1 po poločase 1:1.Vyrovnávající branku vstřelil  Michal Podešva.
 06.3.11  ...foto z utkání

Přípravný Turnaj žáků
Žáci se letos zůčastní přípravného turnaje na umělé trávě v NJ,kde postupně vyzvou Poličnou,Odry,Hájek a Synové,Velké Karlovice a Nový Jičín.
 14.2.11  podrobnosti turnaje a kompletní los ....zde

Muži : Starý Jičín - Lichnov 2 : 3 (1:2)
Podzimní část sezony ukončili naši muži  smolnou porážkou .Na domácí půdě nestačili mužstvu Lichnova a zejména díky hrubým chybám v obraně a neproměněnému penaltovému kopu v úplném závěru podlehli útočně laděnému soupeři 2:3 .
 07.11.10 ...foto z utkání

Výsledky a foto z neděle 24.10.2010
Muži zaslouženě zvítězili nad Kateřinicemi 3:1 brankami Pospěcha,Duláka a Barvenčíka. Žáci rovněž zvítězili nad Mořkovem 2:1 brankami Holeně a Stoklasy .Dorostencům byla přisouzena taktéž výhra tentokrát kontumačně 3:0 nad Lubinou.
 28.10.10 ...foto z utkání mužů

Další fotky z Libhoště
 28.10.10 ...foto z utkání

Muži opět nedokázali ve Staříči bodovat,dorost doma prohrál

Muži:Staříč - Starý Jičín 4:3 (3:2) - branky SJ:Šrom 2,Glogar,.Žáci vyhráli ve Štramberku 3:2 - branky SJ: Stoklasa ,Kostura,Novák ,Dorost doma nestačil na Lubinu-branky SJ:Širocký ,Podešva - v utkání byli hosté lepším týmem a jednoduše se dostávali za naši obranu.Výsledkem pak bylo několik velice pohledných akcí s přesným zakončením.Domácí se nedokázali prosadit.Beznaděj podtrhli domácí vlastní brankou při "malé domů".

17.10.10 ...foto z utkání dorostu

Muži nedali Kozlovicím šanci a vyhoupli se do čela tabulky
Muži:Starý Jičín - Kozlovice 6:1 (2:1) - branky SJ:Hanzelka,Glogar,Podešva,Škrla,Barvenčík.Žáci remizovali se Skotnicí 0:0 ,mladší žáci porazili Bernartice 3:1-branky SJ:Caban M 2,Orlita J.
 11.10.10

Muži vyhráli v Libhošti 5:0 a uštědřili domácím debakl
Krutá porážka domácích a zasloužená výhra hostů.Hráči Libhošťe dnes svým výkonem nepotvrdili postavení v tabulce a nepřesvědčili ani domácí příznivce.O utkání rozhodly dvě branky na konci první půle,po kterých jsme domácí srazili na kolena.Utkání dnes bohužel nedohrál kapitán mužstva Petr Vahalík,který musel být po ostrém zákroku střídán hned v první půli. Branky SJ:Glogar R.,Dulák P.,Šrom M. 2,Hanzelka R.
 3.10.10 ...foto z utkání

Ve velmi vyrovnaném utkání rozhodl o vítězství Radim Glogar
Muži porazili dosavadního lídra tabulky Jeseník 1:0 ,když  ve druhé půli rozhodl o vítězství Radim Glogar. Utkání bylo po celý zápas vyrovnané a šance byly na obou stranách.Hosté v první půli nastřelili břevno a ve druhé několikrát nebezpečně zahrozili z brejků.Po druhé žluté pak hosté dohrávali o deseti .Utkání sledovalo 370 diváků.
 5.09.10 ...foto z utkání

Žáci porazili vysoko Jeseník nad Odrou
Žáci si hladce pohráli se soupeřem z Jeseníku a zaslouženě vyhráli 9:2,když poločas skončil 5:0.Historicky první start družstva mladších žáčků proměnili naše naděje ve 3 body za vítězství 3:0 nad Skotnicí.